Vyhledávání

Kdo jsme

JULI Motorenwerk, k.s. byla založena 18. února 1993 jako společný podnik dvou největších světových výrobců manipulační techniky, firem LINDE AG a JUNGHEINRICH AG. Misí společnosti byl vývoj a výroba DC elektromotorů pro potřeby manipulační techniky v mateřských společnostech.

Po postupném náběhu výroby v letech 1994 a 1995 jsme se rychle dostali přes 100.000 motorů ročně a již v 1999 jsme oslavili půlmilióntý vyrobený motor.
Od roku 2000 se v manipulační technice začal prosazovat AC pohon, čemuž jsme přizpůsobili produktové spektrum a výrazně posílili oblast vývoje a předvývoje v této oblasti.
Dne 30 března 2004 došlo ke změně právní formy na společnost s ručením omezeným. Od tohoto dne tedy právně existuje JULI Motorenwerk, s.r.o.
V následujících letech jsme kompletně obměnili a rozšířili naše produktové portfolio, které v současnosti zahrnuje ucelené řady DC a AC motorů, generátorů, motorů čerpadel a motorů řízení pro celé spektrum manipulační techniky. V reakci na přání našich zákazníků fungujeme často jako systémový integrátor, kdy naše dodávky zahrnují kompletní systémy pohonu, často i s řízením.
Pozadu nezůstává ani základní vývoj, kde společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu a Vysokými školami pracujeme na nových produktech, které jsou budoucností oboru. Ať již ve vývoji, nebo ve výrobě stojíme blízko našim zákazníkům s cílem nalézt a následně pro ně i vyrábět optimální řešení.

Hledáme dodavatele

Pro naše produkty hledáme dodavatele materiálů a výrobce komponent.